Finesia Consulting

Wsparcie

Nasi księgowi i konsultanci powierzone im obowiązki wynkonują ze starannością i zaangażowaniem, wkładając wysiłek we w miarę możliwości, pełne i szybkie udzielanie odpowiedzi na pytania i prośby, także ad-hoc, kierowane przez klientów. Dzięki współpracy z doradcami podatkowymi, audytorami i konsultantami biznesowymi możemy dostarczać pełen zakres wysokiej jakości usług profesjonalnych. Nasze zasoby uzupełniają zagraniczni doradcy, którzy poza swoją wiedzą ekspercką i doświadczeniem międzynarodowym, znają specyfikę rynku lokalnego.

Na stałe, zatrudniamy osoby mające doświadczenie w księgowości i doradztwie gospodarczym. Każdemu klientowi, w zależności od jego potrzeb, przydzielony zostaje konsultant, księgowy lub specjalista d/s kadr i plac. W celu przetwarzania danych, wykorzystujemy zautomatyzowany, polski system Enova, choć na życzenie, możemy również pracować w innych programach księgowych n.p. Navision, Scala, Symfonia lub BAAN. Odbieramy i dostarczamy dokumenty za pomocą własnego kuriera.

Firma jest ubezpieczona w PZU S.A. od odpowiedzialności cywilnej podmiotów świadczących usługi księgowe na sumę znacznie przewyższającą wymogi ustawowe. Jesteśmy członkiem Skandynawsko-Polskiej Izby Handlowej.

Polski | English