Finesia Consulting

Outsourcing księgowości

Oferujemy kompleksowe rozwiązanie dla firm poszukujących efektywnego dostawcy usług outsourcingowych w dziedzinie księgowości. Naszą przewagą konkurencyjną jest połączenie znajomości lokalnych uregulowań prawnych z doświadczeniem w stosowaniu standardów międzynarodowych. Relacje z klientami opieramy o umowy typu Service Level Agreement, które szczegółowo określają parametry dostarczanych przez nas usług. Prowadząc księgi zawsze dbamy o przestrzeganie etyki zawodowej.

Świadczone przez nas usługi obejmują typowe czynności administracyjne m.in. utrzymywanie kontaktów z urzędami skarbowymi, przygotowywanie sprawozdań finansowych, przechowywanie dokumentów itp. Zdajemy sobie sprawę, że w ramach outsourcingu klienci oczekują zwykle przejęcia niemalże wszystkich tych obowiązków przez usługodawcę księgowego. Wspieramy klientów, począwszy od załatwienia formalności związanych z założeniem firmy oraz rozpoczęciem działalności gospodarczej, aż po pomoc w jej likwidacji.

Nasza współpraca z klientami poprzedzona jest dokładnym rozpoznaniem ich potrzeb. Nigdy nie idziemy na kompromis z zasadami etycznymi i profesjonalnymi, jednocześnie, zawsze jeśli to możliwe, staramy się dostosować nasze procedury operacyjne do stawianych przed nami wymagań i oczekiwań. Dotyczy to zwłaszcza zarządzania czasem i przestrzegania terminów oraz sposobu komunikacji z klientem. Większość naszego personelu jest dwujęzyczna i ma doświadczenie w pracy w wymagającym środowisku biznesowym.

Ponieważ zdolność realizacji różnorodnych potrzeb klientów często zależy od efektywności przetwarzania danych, aktywnie wykorzystujemy zautomatyzowane systemy informatyczne. Nasze system księgowy jest stale akutalizowany i wyposażany w interfejsy służace do efektywnego importu i eksportu danych. Większość przetwarzanych przez nas danych może być przekazywana klientom elektroncznie, a w razie konieczności rozwiajmy również samodzielnie oprogramowanie i tworzymy niezbędne interfejsy.

Zdajemy sobie sprawę, jak dużą rolę odgrywa rzetelna informacja księgowa w procesie zarządzania finasami. Dbamy o to, by rezultaty naszej pracy były prezentowane w zrozumiały dla klientów sposób i na takim poziomie szczególowosci, by można było je wykorzystywać w bieżącym zarządzaniu.

Polski | English