Finesia Consulting

Witamy w Finesia Consulting Sp. z o.o.

Zaufany partner w obsłudze administracyjnej. Od 2004 r.

Jesteśmy prywatną firmą doradczą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu księgowości, finansów i doradztwa gospodarczego. Specjalizujemy się w obsłudze administracyjnej firm prowadzących działalność międzynarodową oraz firm zagranicznych działających w Polsce. Nasi klienci pochodzą z różnych krajów i reprezentują różne branże, pośród nich znajdują się zarówno oddziały globalnych korporacji, jak i małe firmy rozpoczynające działalność.

Wykorzystując doświadczenie w outsourcingu księgowości i zarządzaniu finansami, wychodzimy naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom klientów w szerokim zakresie obsługi administracyjnej. Nasze usługi świadczymy, dbając o zachowanie najwyższych standardów zawodowych, podejmując wyzwania i skutecznie przezwycieżając trudności.

Aktualności

Piątek, 4 czerwca, 2021

Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym kontrahentom i klientom za współpracę w okresie pandemii. Dzięki tej współpracy i wzajemnemu zrozumieniu mogliśmy bez przestojów świadczyć nasze usługi.

Poniedziałek, 26 sierpnia, 2019

UWAGA! Informujemy, że nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Pośrednik/Tester Płatności. Oferowanie pracy na to stanowisko jest kampanią mającą na celu oszustwo finansowe i będzie przez nas zgłaszane na policję. Jakiekolwiek ogłoszenie o pracę na to lub podobnie brzmiące stanowisko w żaden sposób nie jest związane z Finesia Consulting Sp. z o.o. Autorem tych ogłoszeń lub wiadomości nie jest Finesia Consulting Sp. z o.o. Przykro, nam że nasza marka, reputacja i dobre imię wykorzystywane są w celu wyłudzania danych przez przestępców i zapewniamy, że dokładamy starań by przeciwdziałać tego typu oszustwom.

Sobota, 6 czerwca, 2015

Z przyjemnością informujemy, że 3 czerwca 2015 r. Finesia Consulting Sp. z o.o. przejęła firmę księgową Sagitta.Co Sp. z o.o.. Połączenie powinno zaowocować wyższą efektywnością działalności i zwiększonym udziałem w rynku połączonych firm. Sagitta.Co, która pod tą nazwą będzie funkcjonować jeszcze przez jakiś czas, jest teraz spółką zależną, należącą w całości do Finesia Consulting, ale konsolidacja będzie procesem stopniowym.

Polski | English