Finesia Consulting

Witamy w Finesia Consulting Sp. z o.o.

Zaufany partner w obsłudze administracyjnej. Od 2004 r.

Jesteśmy prywatną firmą doradczą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu księgowości, finansów i doradztwa gospodarczego. Specjalizujemy się w obsłudze administracyjnej firm prowadzących działalność międzynarodową oraz firm zagranicznych działających w Polsce. Nasi klienci pochodzą z różnych krajów i reprezentują różne branże, pośród nich znajdują się zarówno oddziały globalnych korporacji, jak i małe firmy rozpoczynające działalność.

Wykorzystując doświadczenie w outsourcingu księgowości i zarządzaniu finansami, wychodzimy naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom klientów w szerokim zakresie obsługi administracyjnej. Nasze usługi świadczymy, dbając o zachowanie najwyższych standardów zawodowych, podejmując wyzwania i skutecznie przezwycieżając trudności.

Aktualności

Sobota, 6 czerwca, 2015

Z przyjemnością informujemy, że 3 czerwca 2015 r. Finesia Consulting Sp. z o.o. przejęła firmę księgową Sagitta.Co Sp. z o.o.. Połączenie powinno zaowocować wyższą efektywnością działalności i zwiększonym udziałem w rynku połączonych firm. Sagitta.Co, która pod tą nazwą będzie funkcjonować jeszcze przez jakiś czas, jest teraz spółką zależną, należącą w całości do Finesia Consulting, ale konsolidacja będzie procesem stopniowym.

Polski | English